تور مجازی ایران / ایرانگردی ، گردشگری ، بازدید و سفر مجازی

تور مجازی ایران ، ایرانگردی و بازدید مجازی از جاذبه های گردشگری شهرهای ایران با تصاویر 360 درجه

در تور مجازی بالا می توانید بهترین مکان های گردشگری هر شهر را مشاهده نمایید.
در گوشه پایین سمت چپ، دکمه تمام صفحه (فول اسکرین) را کلیک کنید.

و یا با انتخاب هر شهر از لیست زیر می توانید تمام عکس های 360 درجه و تور مجازی جاذبه های گردشگری آنجا را به تفکیک مشاهده نمایید.

360 PANORAMA VR PHOTO OF IRAN Virtual Tour

مزایای تور مجازی در صنعت گردشگری و توریسم

گردشگری الکترونیکی یکی از جدیدترین انواع گردشگری است. تور مجازی بخشی از گردشگری الکترونیکی است که هدف از ارائه آن از بین بردن محدودیت های زمانی و مکانی است. عکس های پانوراما یکی از اجزای اصلی برای ساخت تور مجازی است. توریسم Tourism از واژه تور به معنای گشتن اخذ شده که معنای دور زدن دارد.
با توجه به مطالعات انجام شده و قابلیت بصری سازی تصاویر پانوراما ثابت شده که این تصاویر در انتقال تجربه، فرهنگ، دانش و حفظ آثار باستانی اهمیت بسزایی دارند. حس حضور و بودن در محیط از دلایل اصلی استفاده از تور مجازی است. به عبارت دیگر، انگیزه برای تجسم غوطه وری در محیط علت اصلی استفاده ازعکسهای پانوراما است. احساس غرق شدن می دهد و نماهای بسیار واقع گرایانه و دقیقی از محیط ایجاد می کند.
تور مجازی، هرچند در دنیا بین مردم از جایگاه خوبی برخوردار است، در کشور ما کمتر شناخته شده است. از تورهای مجازی در بخش های گردشگری، املاک، صنایع، بازی های کامپیوتری و… استفاده می شود.
تورهای مجازی را می توان آنلاین یا آفلاین به کار برد. بهره گیری از تورهای مجازی برای صنایع، کارخانه ها، هتل ها، بنگاه های معاملات املاک و خصوصاً صنعت گردشگری سود فراوانی خواهد داشت . می توان با استفاده از تورهای مجازی، هم در جهت ثبت میراث طبیعی و فرهنگی مناطق مختلف کشور قدم برداشت و هم، با نمایش آنها از طریق اینترنت یا هر رسانه دیگر، به جذب گردشگر پرداخت.
در صنعت گردشگری و توریست “جهانگردی مجازی” مورد توجه است. این نوع به‌ خصوص جهانگردی به افراد امکان می‌دهد پیش از آنکه به‌ صورت فیزیکی سفر خود را آغاز کنند، به‌ صورت مجازی و از طریق ابزارهای اینترنتی وارد محل مورد نظرشان شوند و با در اختیار گرفتن برنامه‌های تلویزیونی، مقاله‌ها، گزارش‌های منتشر شده در نشریات، کتاب‌ها و… درباره آن مکان، مزایا و معایب این سفر را دریابند و به‌ راحتی در مورد انجام این سفر تصمیم‌گیری کنند. “تور مجازی” این امکان را برای افراد ایجاد می‌کند تا در آن واحد،‌ از طریق اینترنت یک مکان را با تمام جزئیات مشاهده کنند. امروزه بسیاری از شرکت‌های صنعتی از این فناوری برای بازاریابی‌های جهانی استفاده می‌کنند تا تولیدات و خدماتشان را آسان‌تر به‌ فروش برسانند.جهانگردی الکترونیکی و تور مجازی از جمله مباحثی است که در حال حاضر کارشناسان و متخصصین با بهره گیری از فن آوری اطلاعات و ارتباطات در صنعت جهانگردی توانسته اند افقهای جدید ؛ بازارهای گسترده و رشد بی سابقه ای را نصیب خود سازند.

تور مجازی در بازاریابی دیجیتال و توریسم

دنیای امروز طوری شده است که مشتری در خانه خود نشسته،قصد میکند به سفر برود. از طریق اینترنت بلیط خود را تهیه می کند، هتل و محل اسکان خود را رزرو میکند ،حتی جاهای دیدنی شهر یا کشور مقصد را یه طور کامل رصد میکند و بعد به سفر میرود. در این میان تور های مجازی ساخته شده اند که به مشتری کمک می کنند قبل از سفر به طور دقیق مکان مورد نظر خود را ببیند. هتل مورد نظر،جاذبه توریستی مورد نظر و غیره.
این باعث می شود که مشتری با اشراف و علاقه کامل پا به آن مکان بگذارد.حتی اگر کسی قصد سفر هم نداشته باشد با دیدن این تور های مجازی راغب میشود حتما آن محیط را از نزدیک ببیند.
این تور های مجازی برای بازاریابی توریستی و گردشگری بسیار سودآور است و هزینه های زیادی نیز صرف ساخت این تور های مجازی شده است.هتل های بسیاری هستند که برای بازاریابی و افزایش فروش خود از محیط هتل تور می سازند و آن را در اینترنت و سایت خود قرار می دهند. بدین وسیله رضایت مشتری از هتل خود را به دست می آورند. یکی دیگر از استفاده های تور های مجازی در جاذبه های گردشگری است. شاید برای شما پیش آمده که در برهه زمانی با خود گفته باشید ای کاش در حال حاضر در فلان شهر و فلان جا بودم. برای مکان های زیادی تور مجازی موجود است و شما هر زمان که اراده کنید می توانید بودن در آن مکان را تجربه کنید. 

بازاریابی توریستی یکی از قوی ترین پایه های اقتصادی کشور های مختلف است و هزینه های زیادی برای جذب گردشگر و توریست می شود.با روی کار آمدن تصاویر پانوراما یا ۳۶۰ درجه بازاریابان به این فکر افتادند که با ساخت تور مجازی از مکان های مهم و گردشگری می توانند یک تجارت شکل دهند و صنعت توریسم را بهبود بخشند.از این رو برای مکان های مختلف تور های مجازی به وجود آمد که مورد استقبال مردم قرار گرفته است و باعث رونق بازاریابی توریسم شده است.

photo 2017 03 01 10 27 42 - تور مجازی ایران / ایرانگردی ، گردشگری ، بازدید و سفر مجازی
تماس 9الی16 09353838467