پکیج استاندارد

۸۰ مگاپیکسل
 • عکاسی 360 با استفاده از دوربین 360 درجه
 • فیلم برداری 360 درجه با کیفیت 5.7K

پکیج حرفه ای

۲۰۰ مگاپیکسل
 • عکاسی 360 درجه با استفاده از دوربین های حرفه ای
 • فیلم برداری 360 درجه با کیفیت ۸K
 • ادیت اختصاصی رنگ و نور به صورت HDR
 • تور مجازی اختصاصی با فرمت HTML5 جهت بازدید آنلاین و ارتقا سئو وب سایت
 • نمایش تور مجازی در نقشه گوگل مپ
 • نرم افزار آفلاین جهت پخش در استندهای نمایشگر لمسی و نمایشگاهی
 • بهینه سازی اختصاصی جهت نمایش در عینک های VR
پرفروش

پکیج سفارشی

۶۰۰ الی ۲۰۰۰ مگاپیکسل
 • عکاسی 360 درجه به روش گیگاپیکسلی
 • فیلم برداری 360 درجه با کیفیت 3D8K

هزینه ساخت تور مجازی چقدر است؟

برای برآورد و محاسبه هزینه ساخت یک پروژه تور مجازی، به 2 فاکتور تعداد نقاط و کیفیت عکاسی نیاز داریم که به شرح آنها خواهیم پرداخت. در کل قیمت تور مجازی و عکاسی ۳۶۰ نسبت به سایر پروژه های تبلیغاتی بسیار مرقون به صرفه است و بازدهی بالایی دارد.

۱- تعداد نقاط:

هزینه ساخت یک پروژه تور مجازی بر اساس تعداد نقاط یا پوینت یا نما ها محاسبه می شود. به هر عکس ۳۶۰ درجه یک نما یا پوینت گفته می شود.

چه تعداد نقطه عکاسی برای ساخت تور مجازی نیاز است؟

به سه روش می توان برای محاسبه تعداد نقاط تور مجازی اقدام نمود که متناسب با نیاز و سلیقه شما قابل انجام است.
۱- تور مجازی پیوسته
۲- تور مجازی منفصل
۳- تور مجازی ترکیبی
در ذیل به شرح این سه نوع تور مجازی خواهیم پرداخت.

الف ) تور مجازی پیوسته یا قدم رو

در تور مجازی پیوسته نقاط عکاسی با فاصله نزدیک از هم عکسبرداری شده و کاربر در خروجی کار احساس قدم زدن و تجربه واقعی تری از حضور در محیط را خواهد داشت.

نمونه پروژه پیوسته : تور مجازی فروشگاه لارا در ایران مال

قیمت تور مجازی محاسبه تعداد نقاط

نقاط سبز:

نقاط اصلی نمایش دهنده تور مجازی هستند. بنابر توصیه شرکت گوگل، برای عکسبرداری، فاصله نقاط در فضای داخلی، ۱ متر و در فضای خارجی ۳ متر مناسب می باشد.

تجربه و توصیه ما عکاسی با فاصله ۵ متر می باشد تا علاوه بر کاهش هزینه عکاسی از پوشش مناسب و ایجاد حس راحتی و قدم زدن در تور مجازی را هم برای کاربر و مشتری داشته باشیم.

نقاط قرمز:

در محل ورودی و راهرو ها و مسیر رسیدن به خیابان می باشند. که توصیه گوگل گسترش نقاط تا رسیدن به فضای باز و خیابان است. این اقدام در آینده کمک خواهد کرد عکسهای شما به سایر عکسهای نمای خیابان در گوگل متصل شوند و سریع تر مورد تایید گوگل قرار بگیرند.

توصیه ما، اگر فضای ورودی مناسبی دارید، استفاده از نقاط ورودی برای کسب تجربه واقعی حضور توسط مشتری در مکان شما است.
و اگر ورودی مناسب و زیبایی ندارید استفاده از نقاط ورودی با تعداد کمتر برای سرویس تور مجازی گوگل و عدم استفاده از آنها در تور اختصاصی وب سایت است.

نقاط زرد:

این نقاط با توجه به نیاز کارفرما برای نمایش جزییات و توجه به مکان خاصی از کسب و کار که دارای اهمیت ویژه ای هستند استفاده می شوند.

ب ) تور مجازی منفصل یا جدا

در تور مجازی منفصل فاصله نقاط عکسبرداری مهم نبوده و فضاها می توانند از هم دور و حتی غیر قابل دید از هم باشند در این تور تعداد نقاط با تعداد فضاها مرتبط بوده و هزینه نهایی تور به علت کاهش تعداد نقاط عکاسی به صرفه و اقتصادی می باشد.

استفاده از تور مجازی منفصل در پروژه های بزرگ و وسیع که فضاها فاصله زیادی از هم دارند توصیه می گردد.

نمونه پروژه منفصل : تور مجازی موزه خانه سیمین و جلال

تور مجازی محاسبه قیمت نقاط منفصل

تعداد نقاط در فضاهای مختلف در تور مجازی منفصل

ج ) تور مجازی ترکیبی

در این حالت با توجه به نیاز و اهمیت هر بخش از پروژه به صورت ترکیبی از حالت منفصل و به هم پیوسته در ساخت تور مجازی استفاده می گردد.

نمونه پروژه ترکیبی : تور مجازی شوروم گلزار هوم

۲- کیفیت عکاسی:

با توجه به نیاز کارفرما و انجام پروژه مناسب با بودجه در نظر گرفته شده برای آن، کیفیت عکسبرداری را در دو سطح ارائه نموده ایم.

قیمت تور مجازی به کیفیت نهایی عکسها هم بستگی دارد ! پس در انتخاب آن دقت کنید.

مقایسه عکس گیگاپیکسلی و مگاپیکسل 

چه کیفیت عکسی مناسب کار شماست ؟

الف) کیفیت ۸0 مگا پیکسل

رزولیشن ۱۳۰۰۰px x 6500px

کیفیت ۸0 مگاپیسکل برای اکثر پروژه های تور مجازی مناسب هستند که برای تهیه عکسها از دوربین عکاسی Dslr و لنز فیش آی استفاده خواهد شد خروجی عکسها از قابلیت زوم مناسب برخوردار خواهد بود و هزینه ساخت مناسب و معقول و کیفیت عالی برای ارائه کارهای تبلیغاتی و بازاریابی آنلاین و دائمی تور مجازی هستند.

ب) کیفیت تا ۳۰۰ مگاپیکسل

رزولیشن ۲۵۰۰۰px x 12500px

کیفیت ۳۰۰ مگاپیکسل برای پروژه های خاص که نیاز به نمایش جزییات ریز و قابلیت زوم خیلی زیاد در تور مجازی هستیم مانند موزه ها و فروشگاه ها و نمایشگاه ها با اجناس کوچک ریز مناسب می باشند.

تفاوت جزییات تصویر در زرولیشن های مختلف و قابلیت زوم بیشتر

در نهایت می توان در تهیه یک تور مجازی از کیفیتهای مختلف در یک پروژه بر حسب نیاز استفاده کرد مثلا در اتاق یک موزه یا ویترین فروشگاه با جزئیات زیاد از عکس ۲۰۰ مگا پیکسل استفاده کرد و در ورودی و حیاط همان مکان ها با توجه به عدم نیاز به نمایش جزئیات محیط از عکس ۸0 مگا پیکسل استفاده نمود تا در هزینه کلی و فضای مورد نیاز هاست و وب سایت به حالت بهینه رسید.

 • * کیفیت ۴K دارای رزولیشن ۴۰۹۶px x 2048px می باشد. این رزولیشن برای فیلم مناسب بوده و نسبت به عکاسی از وضوح و جزییات کمتری برخوردار هستند. (یکی از دلایل ما برای ساخت تور مجازی بر پایه عکس به جهت کیفیت بالاتر آن در ارائه جزییات و وضوح بالای آن می باشد.)

ویژگی های رایگان تور مجازی استودیو امید ۳۶۰

 • فقط یک بار هزینه ساخت پروژه را پرداخت می کنید و برای همیشه از آن استفاده خواهید کرد. بدون هزینه ای جداگانه ماهانه، سالانه یا سایر هزینه های مگرر
 • ثبت رایگان مکان و اطلاعات کسب و کار شما در گوگل مپ
 • نمایش تور مجازی و عکسهای ۳۶۰ درجه در نقشه گوگل مپ
 • بارگزاری تور مجازی در وب سایت شما
 • ارائه رایگان امکانات پایه ای به تور مجازی با توجه به نیاز مشتری مانند: قابلیت نمایش در هدستهای واقعیت مجازی VR ، قابلیت مولتی رزولیشنی جهت بارگزاری سریع و کم حجم عکسها با کیفیت بالا، قرار دادن نقشه داخل تور ، پخش صدا و موسیقی ، هزینه ای مجزا جهت ارائه این امکانات دریافت نمی شود.
 • ساخت تور مجازی همراه با قالب و منوهای سازگار با فونت فارسی و نمایش لوگو و سایت شما در تور مجازی به صورت رایگان
 • تمامی نقاط به صورت ۳۶۰ درجه افقی و ۱۸۰ درجه عمودی به صورت کامل عکاسی و پردازش و بصورت HDR ادیت می شوند و سقف و کف عکسها به صورت کامل و طبیعی قابل نمایش خواهند بود.

اکنون می توانید با در نظر گرفتن موارد بالا و ارائه آنها در تماس با ما هزینه ساخت تور مجازی کسب و کارتان را به صورت روشن و شفاف محاسبه و ارائه نماییم.

به‌اشتراک بگذارید