تور مجازی کلینیک بیمارستان مطب نمونه پروژه های تور مجازی از بیمارستان ، کلینیک ، مطب ، داروخانه و مراکز درمانی پزشکی و دندانپزشکی ها

بیمارستان ها و مراکز درمانی

تور مجازی بیمارستان ماهک

بیمارستان ماهک

دندانپزشکی ها

تور مجازی مطب کیلینیک دندانپزشکی ایده - عکس 360 گسترده از پذیرش و اتاق انتظار بیماران

کلینیک دندانپزشکی ایده

تور مجازی دندانپزشکی دکتر گشاده رو

دندانپزشکی دکتر گشاده رو

تور مجازی مطب دندانپزشکی دکتر سید محمدرضا حسینی - عکاسی 360 درجه یونیت ها

دندانپزشکی دکتر حسینی

تور مجازی مطب دندانپزشکی کودکان دکتر مریم توفیقی - عکس پانوراما 360 درجه از اتاق یونیت مخصوص کودکان با رنگ های شاد و اساب بازی

دندانپزشکی دکتر توفیقی

تور مجازی دندانپزشکی بیمارستان غیاثی

کلینیک دندانپزشکی بیمارستان غیاثی

تور مجازی دندانپزشکی دایموند

دندانپزشکی دایموند


تور مجازی مطب دندانپزشکی دکتر کامیار عباسی

دندانپزشکی دکتر کامیار عباسی


بازدید مجازی عینک واقعیت مجازی دندانپزشکی

خدمات بازاریابی

دندانپزشکی

همانند همه مشاغل و کسب و کارها، مطب های دندانپزشکی باید رشد کنند و بیماران جدید جذب کنند تا بتوانند فعالیتهایشان را توسعه دهند برای این منظور خدمات نوین بازاریابی با تورهای مجازی معرفی می گردد.

برای بسیاری از مردم، به خصوص کودکان و کسانی که از فوبیای دندانپزشکی رنج می برند، مراجعه به دندانپزشک می‌تواند باعث ایجاد احساس اضطراب و ترس شود. به هر حال در شرایط اقتصادی امروز، بقای مطب دندانپزشکی شما بستگی به جذب مشتریان جدید، به ویژه افرادی که ترس زیادی از دریافت خدمات پزشکی و مراقبتهای بهداشتی دارند بستگی دارد. برای کمک به آنها در جذب مشتریان بالقوه و تبدیل آنها به مشتریان دائمی، دندانپزشکان باید استراتژی های یکپارچه بازاریابی آنلاین را توسعه دهند.

اگر یک عکس ارزش هزار کلمه داشته باشد، پس تور مجازی دندان پزشکی، بازاریابی است که ارزش هزار عکس را دارد. درگیر کردن بیماران و جذب آنها در وب سایت شما یکی از مهمترین کارهایی است که می توانید انجام دهید و تور مجازی مطب دندانپزشکی شما همین کار را خواهد کرد!

تور مجازی به پیشرفت استراتژی بازاریابی مطب شما کمک می کند.

تور مجازی دندانپزشکی یک راه حل جامع بازاریابی و تبلیغات برای ارائه همه خدمات دندانپزشکی شما است. مراجعه بازدیدکنندگان به وب سایت شما و تعامل با آنها یک باید در استراتژی بازاریابی نوین است.

تور مجازی می تواند به بیماران شما کمک کند تا قدم به قدم با هر جنبه از کارتان و امکانات و تجهیزات شما آشنا شوند. حتی می توانید به آنها اجازه دهید که امکانات رفاهی کلینیک و مرکز درمانی شما را مانند اتاق های ریکاوری و اتاق عکسبرداری و اتاق بازی کودکان و … را ببینند و علاوه بر آن با استفاده از راوی صوتی و توضیحات متنی اضافه شده در تور مجازی ، سفر مجازی آنها را به منبعی اطمینان بخش برایشان تبدیل کنید.

تور مجازی به شما این امتیاز را می دهد تا بیماران شما اطمینان یابند که راحتی آنها را جدی می گیرید.

خودتان ببینید و تجربه کنید

نمونه کارها و لیست مشتریان ما را بررسی کنید تا درک کنید که واقعیت مجازی برای بازاریابی مرکز پزشکی چگونه در کنار سایر روش ها استفاده شده است. برای مشاهده و تعامل با یک تور مجازی واقعی از نمونه های بالا بازدید نمایید.

برای شروع طراحی تور مجازی خود، همین الان با استودیو امید ۳۶۰ تماس بگیرید.

به‌اشتراک بگذارید