نمونه پروژه های تور مجازی مدرسه ها و پیش دبستانی و دبستان و مقاطع آموزشی و دانشگاه ها و مراکز آموزشی و آموزشگاه ها

تبلیغات و بازاریابی تور مجازی برای مدارس و دانشگاه ها

قراردادن دانش آموزان و والدین آنها در محوطه مدرسه و دانشگاه و مرکز آموزشی شما یک راه عالی برای نشان دادن امکانات شما است و همچنین پتانسیل حضور آنها در مکان شما و ثبت نام آنها را بالاتر خواهد برد.

اما اگر حضوری مراجعه و بازدید نکنند چطور می توانید این کار را بکنید ؟

پاسخ ساده ساخت تور مجازی ۳۶۰ درجه است آنها می توانند به صورت آنلاین، از طریق کامپیوتر، تلفن همراه و تبلت یا حتی هدست واقعیت مجازی به مکان شما دسترسی داشته باشند.

آسان ترین و هیجان انگیز ترین راه برای ورود شما به بازاریابی و تبلیغات آنلاین فراهم سازی تور مجازی است.

می توانید به تور مجازی که برای مدرسه آتیه سازان ایجاد کردیم در بالا نگاهی بیندازید.

همانطور که متوجه شدید این فقط یک عکس پانورامای ساده نیست. شما می توانید بر روی نقاط مختلف در تور مجازی کلیک کنید، اطلاعات و تصاویر بیشتر از مکان های مختلف را ببینید و احساس خود را مانند اینکه واقعا در آنجا حضور دارید داشته باشید.

مزایای تور مجازی ۳۶۰ درجه برای مدارس و مهد های کودک و دانشگاه ها و مراکز آموزشی و آموزشگاه ها

  1. هرکسی نمی تواند به دانشگاه یا مهد کودک یا مرکز آموزشی راه پیدا کند و وارد آنجا بشود. تور مجازی این امکان را می دهد که مکان خود را زنده نگه دارید و نشان دهید که چه چیزی برای ارائه دارید.
  2. خانواده ای که به منطقه شما نقل مکان کرده است می خواهد در اسرع وقت مدرسه مناسب فرزندان خود را پیدا کند. تنها کاری که آنها نیاز دارند که انجام بدهند باز کردن یه صفحه وب سایت است آنها می توانند به راحتی از خانه یا محل کارشان در مکان شما حضور پیدا کنند.
  3. مراجعات حضوری که فقط برای بازدید از مجموعه هستند و اطمینان از امکانات و فضای کسب و کار شماست به صورت آنلاین با سرعت و تعداد بیشتر و هزینه کمتری برای شما اتفاق خواهد افتاد.
  4. اکثر مراکز آموزشی در حال رقابت با یکدیگر هستند و می خواهند بهترین دانش آموزان را جذب کنند و رشد بیشتری داشته باشند. شما می توانید خود را مرکزی که دارای همه امکانات مناسب می باشد نمایش دهید.
  5. تور مجازی نه تنها به شما در پیروزی در کنار رقبا کمک می کند همچنین به مشتریان شما نشان می دهد که حاضر هستید یک قدم بیشتر و جلوتر از رقبا بردارید تا آنها بتوانند راحتر و با اطمینان بیشتری تصمیم بگیرند.
  6. قرار گرفتن در یک مکان جدید استرس زا است تور مجازی به دانش آموزان و والدین این امکان را می دهد که در آرامش و مکان امن خانه با محیط شما آشنا شده و با بازدید مجازی امکان حضور در مکان شما را با احساس بهتری تجربه کنند.
  7. تور مجازی شما در هر ساعتی از روز باز است به این معنی که مردم در هر زمان و از هر مکانی که باشند می توانند به آن دسترسی داشته باشند.
  8. خبر خوب اینکه تور های مجازی در حال حاضر یک راه مقرون به صرفه و جذاب برای تبلیغات و بازاریابی مدرسه و دانشگاه و مرکز آموزشی شما است که بازده خوبی را نیز ارائه می دهد.

امروز تور مجازی خود را ایجاد کنید.

برای تبلیغات و بازاریابی مرکز آموزشی شما، ما تمام ابزارها و پشتیبانی شما را فراهم می کنیم تا نیاز به تولید یک تور مجازی ۳۶۰ درجه با گزینه های مناسب برای تمام بودجه ها محیا باشد. جهت مشاوره و سفارش با ما تماس بگیرید و همچینن برای نمایش دمو و سایر نمونه کارهایی که تیم حرفه ای ما فراهم کرده اند به اینجا مراجعه نمایید.

۵ دلیل مهم برای استفاده از تور مجازی در وب سایت مدرسه شما

به‌اشتراک بگذارید