با تور مجازی نگران فروش ویلا ، آپارتمان خود نباشید!

نمونه تور مجازی آپارتمان

زمان برای مشتریان شما از ارزش زیادی برخوردار است و آنها پیش از آنکه شخصن از یک ملک بازدید کنند، مایلند حتی الامکان اطلاعات زیادی در باره آن داشته باشند. تورهای مجازی روش موثری برای ارائه پیش نمایه ای جامع و دقیق از ملک به خریداران بالقوه است. آنها مى توانند بدون آنکه وقت خود را، بخصوص در شهرهایى مثل تهران در ترافیک تلف کنند، چند فایل را در وب سایت شما به صورت تور مجازى با همه ى جزییات خانه، ببینند و از میان آنها گزینه هاى نامناسب را کنار بگذارند و گزینه هاى مناسب را براى بازدید واقعى انتخاب کنند که به این ترتیب در وقت خود و مشاور املاک، صرفه جویى مى کنند. با تور مجازی می توانید در خانه ویلا آپارتمان مورد علاقه خود قدم بزنید و در کمترین زمان بهترین ملک را انتخاب فرمایید و همچنین برای املاک خود تور واقعیت مجازی سفارش دهید.
اگر میخواهید ملک خود را به سریع ترین شکل ممکن بفروشید عکاسی حرفه ای ۳۶۰ به بهترین شکل ملک شما رو نمایش خواهد داد شما میتوانید برای ملک خود تور مجازی ۳۶۰ درجه سفارش دهید تا افراد بتوانند از سراسر ایران و حتی خارج از مرزهای ایران ملک و خانه شما را به صورت ۳۶۰ بازدید و برای خرید آن با شما تماس بگیرند. تور مجازی Virtual Tour بازدید کنندگان را قادر می سازد از طریق اینترنت ازملک شما بازدید نمایند و بصورت مجازی در آن به گردش بپردازند.

فواید تورهای مجازی:

  • کمک به فروش یا اجاره ملک ، سریعتر و ارزانتر
  • صرفه جویی در وقت
  • دسترسی ۲۴ ساعته به ملک شما
  • امکان سرویس به مشتریانی بیشتر
  • امکان بازدید از هر نقطه دنیا
  • اجتناب از بازدید مستقیم افراد نا خواسته
  • امکان نظر خواهی ساده از دوستان و آشنایان
  • تبلیغ دایمی برای ملک شما

تورهای مجازی به ویژه برای املاک مبله برای اجاره به مشتریان خارج از ایران ایده آل می باشند. همچنین برای ویلاهای شمال یا املاک خارج از تهران بسیار عملی و مقرون به صرفه هستند.
حق خریداران این است است که تمام و کمال آنچه قصد خرید دارند را ببینند حق فروشندگان ویلاها این است که هر چه زیباتر ویلاهای زیبایی که برای آن زحمت کشیده اند را به خریداران نشان دهد
امروزه می بینم که بنگاه های معاملات ملکی در فضای واقعی ملک و بنگاه خود اقدام به قرار دهی تلویزیون برای نمایش عکس هایی از ملک ها به مشتریان میکنند  حتی فیلم هایی از محیط ملک گرفته و تنظیم می شود تا به مشتریان نشان داده شوند و مشتریان بتوانند قبل از دیدن ملک تا حدودی با فضای ملک آشنا شوند اما تعدادی از بنگاه ها و معاملات ملکی با روی آوردن به نمایش ملک ها خود بصورت تور مجازی و پانورامای ۳۶۰ درجه خواهان خدمات رسانی بهتر و بیشتر به کاربران خود می باشند، از مزایای تور مجازی که در مطالب قبلی اشاره شد کاملا واضح است که امری مقرون به صرفه و خدمت رسانی مدرن و پر بازده می باشد و بیننده با در دست داشتن کنترل بازدید میتواند به هر سو که میخواهد رو کرده و ملک و مسکن را از هر نظر مورد برسی قرار دهد، بیشتر کاربری تور مجازی در املاک مبله و دور می باشد. برای مثال شما ویلایی در شمال کشور دارید که قصد فروش آن را دارید می توانید با ایجاد تور مجازی و بازدید مجازی با استفاده از پانوراما ۳۶۰ درجه، ویلای خود را بصورت کامل ،شامل تمامی اطاق ها امکانات مناظر و … به نمایش بگذارید که مزایای زیر را برای شما در بر خواهد داشت:
۱. در وقت و هزینه شما برای نمایش ویلا به خریدار صرفه جویی می شود ( هزینه جابجایی و زمان جابجایی ندارید) ( نمایش هزینه ساخت تور مجازی )
۲.مشتریان شما پس از دیدن تور مجازی ویلا و ملک شما به راحتی میتوانند تصمیم به خرید و یا عدم خرید ملک شما بگیرند و عملا دیگر نیاز به حضور فیزیکی نمی باشد
۳.مشتریانی بالقوه نیز در فضای اینترنت که به دنبال خرید ملک می باشند به سوی شما هدایت شده و با دیدن ملک شما و پسندیدن آن با شما جهت خرید ملک شما تماس می گیرند و تیر شما دقیقا به بازار هدف و کسی که ملک را جستجو کرده اصابت خواهد کرد

۴.ایجاد ارتباط حسی میان متقاضی و ملک مورد نظر نیز یکی دیگر از مزایای استفاده از تور مجازی است به طوری که بر خلاف روش سنتی یعنی بازدیدهای شتاب زده یا مشاهده تصاویر دو بعدی، فرد با مشاهده تور مجازی می‌تواند در کمال آرامش هر یک از خانه‌ها را در ذهن خود مجسم و تمرکز خود و اعضای خانواده را به جزئیات معطوف کند.

۵.این امکان همچنین به فرد حس مالکیت در لحظه را نیز می‌بخشد و یکی از فرآیندهای چالش برانگیز و دشوار مشاوران املاک یعنی هدایت مشتری به سمت عقد قرارداد را به‌شدت آسان و کوتاه می‌کند که این امر یکی از مهمترین مزایای این فناوری برای مشاوران املاک است.

۶.علاوه بر این استفاده از تور مجازی ۳۶۰ درجه شانس فروش یا به اجاره رفتن ملک را بیش از ۷۰ درصد افزایش می‌دهد و باعث می‌شود تا مشاوران املاک بتوانند با صرف کمترین هزینه و زمان ملک مورد نظر را به مشتری فروخته یا اجاره دهند.

به‌اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید