تور مجازی اقامتگاه بوم گردی فاندرکتام رشت در استان گیلان جاده رشت به لاهیجان، جاده جعفرآباد، قرار دارد . ، این اقامتگاه در خانه ای روستایی با قدمت بیش از 100 سال و در 2 طبقه تاسیس شده است فاندرکتام در گویش محلی به معنی نگاه کردن به خانه است.

تور مجازی اقامتگاه با 18 عکس 360 درجه و در دو طبقه در گوگل مپ به نمایش در آمده است که راهنمای مسافران و گردشگران می باشد آنها می توانند قبل از رزرو با مشاده تور مجازی از محل اقامت خود اطلاعات و دید کافی بدست آورند و انتخاب مطمئن تری را تجربه نمایند.

خانه بومی فاندرکتام دو طبقه است و مجموعا ظرفیت پذیرایی از 15 مسافر را دارد، طبقه اول شامل یک اتاق 30 متری با گنجایش 6 نفر و توالت فرنگی و حمام و در طبقه دوم فقط یک اتاق حدودا 40 متری با گنجایش 8 نفر می باشد، نکته جالب برای این طبقه این است که دور تا دور اتاق تراس ( تراس 360 درجه ) می باشد و امکان دید تمام مناظر زیبای اطراف وجود دارد. پرسنل مسلط به زبان انگلیسی، راهنمای تور، وسایل گرمایشی مانند پتو، تشک و … ، ، سیستم سرمایشی وگرمایشی ( اسپیلت، بخاری گازی، چراغ نفتی ) ، تلویزیون،  سرویس بهداشتی ( توالت ایرانی وفرنگی ) و حمام مشترک داخل حیاط ، پارکینگ غیر مسقف از جمله امکانات و خدماتی ست که این بوم گردی برای رفاه گردشگران در نظر گرفته است.  لازم به ذکر است در داخل حیاط اقامتگاه نیز باربیکیو و مختصر وسایل آشپزی نیز تعبیه شده است . از نکات منفی این اقامتگاه می توان به نزدیکی به جاده اصلی و صدای تردد خودرها اشاره کرد.

تور مجازی اقامتگاه بوم گردی فاندرکتام توسط استودیو امید 360 در مرداد ماه سال 98 عکاسی شده است.

لینک مشاهده تور مجازی در نقشه گوگل مپ

تور مجازی اقامتگاه بومگردی فاندرکتام
تور مجازی اقامتگاه بومگردی فاندرکتام

به‌اشتراک بگذارید