تور مجازی ایستگاه های سنجش کیفیت هوای تهران

این ایستگاه ها واقع در 21 نقطه شهر تهران جانمایی شده و به صورت 24 ساعته کیفیت هوا را اندازه گیری و اطلاعات را به شرکت ارسال می کنند.

هر ایستگاه با توجه به دستگاه های داخل آن مجموعه‌ای از چهار آلاینده گازی (CO-O3-SO2-NOx) و دو نوع آلاینده ذرات معلق (PM2.5- PM10 ) موجود در هوای شهر تهران را اندازه‌گیری می کند.

تور مجازی نمایشگرهای میله ای نشانگر آلودگی هوا

این نمایشگرها با تعداد 18 عدد واقع در میادین اصلی شهر مانند میدان تجریش و میدان راه آهن و میدان صنعت و خراسان و میدان المپیک و میدان هلال احمر و میدان شهران و میدان بسیج و میدان بهمن و میدان هفت حوض(امامت) و میدان الغدیر و میدان نماز و میدان بهاران و سه راه آذری و افسریه و تهرانسر و استادیوم آزادی به صورت آنلاین نتایج اندازه گیری را نمایش می دهند.

تور مجازی تلویزیون های شهری نمایش دهنده کیفیت هوا

تلویزیون های شهری نیز در کنار نمایش اطلاعات ترافیکی شهر به صورت اسلاید کیفیت هوای شهر را به صورت میانگین 24 ساعته نمایش می دهند.

شرکت کنترل کیفیت هوا در سال 1372 توسط شهرداری تهران تأسیس گردید این شرکت به‌طور عمده با بهره‌گیری از 21 ایستگاه سنجش آلودگی هوای فعال که در نقاط مختلف شهر تهران مستقر می‌باشند، مجموعه‌ای از چهار آلاینده گازی (CO-O3-SO2-NOx) و دو نوع آلاینده ذرات معلق (PM2.5- PM10 ) موجود در هوای شهر تهران را اندازه‌گیری نموده و پس از پردازش اطلاعات، وضعیت آلودگی هوای بر خط شهر تهران، از طریق وب سایت شرکت، اپلیکیشن های گوشی های هوشمند، شبکه های اجتماعی، تابلوهای نمایشگر شهری و خبرگزاری‌ها به اطلاع عموم می رسد.

با استفاده از سامانه تور مجازی این شرکت به شهروندان و بازرسان و دانشجویان و محققین این امکان را فراهم نمود است که از راه دور و به صورت بازدید مجازی از مکان و فضا و شکل ایستگاه های سنجش کیفیت هوای هر منطقه و جانمایی و موقعیت جغرافیایی و تصویری نمایشگرهای شهری دیدن نموده و به داخل ایستگاه ها نیز رفته و تجهییزات بکار رفته برای سنجش ساعتی کیفیت هوای شهر را به نمایش بزارند.

وبسایت :

air.tehran.ir

شماره تماس :

02188832340

شرکت کنترل کیفیت هوا تهران
تور مجازی شرکت کنترل کیفیت هوا شهرداری تهران

به‌اشتراک بگذارید