در فیلم یوتوب زیر بخشی از این پروژه را با کیفیت ۴k و ۸k مشاهده می کنید. برای دیدن نمونه کارهای فیلم برداری با کیفیت ۸k و با کیفیت اصلی با ما تماس بگیرید.

تور مجازی مجتمع آزمایشگاهی ایمنی و سنجش آلایندگی خودروی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران isqi با استفاده از فیلم برداری ۳۶۰ درجه با کیفیت بالای ۸k جهت پخش در عینک های واقعیت مجازی و ارائه در نمایشگاه خودرو تهیه شده است.

فیلمبرداری ۳۶۰ درجه با کیفیت ۸K یک تکنیک مدرن است که به وسیله‌ی دوربین‌های ۳۶۰ درجه انجام می‌شود و نتیجه‌ی آن فیلم‌های ۳۶۰ درجه با کیفیت بالا هستند. این فیلم‌ها به عنوان فیلم‌های غوطه‌وری، فیلم‌های کروی و یا فیلم‌های همه‌جانبه نیز شناخته می‌شوند. از منظری ۳۶۰ درجه، یک صحنه از همه‌ی زوایا به طور هم‌زمان فیلمبرداری می‌شود. این فیلم‌ها توسط دوربین‌های ۳۶۰ درجه انجام می‌شود.

مزایای فیلمبرداری ۳۶۰ درجه با کیفیت ۸K عبارت‌اند از:

  1. تجربه غوطه‌وری: به جای نمایش زاویه دید عادی، بیننده می‌تواند محیط کاملی را در همه زوایا مشاهده کند.
  2. ارتباط عاطفی با محتوا: این نوع فیلم‌برداری به انسان احساس غوطه‌وری و حضور در محیط را می‌دهد و کاملاً طبیعی است.
  3. کیفیت بالا: به دلیل کیفیت بالای آن، می‌تواند به بیننده کمک کند تا با روشی معنی‌دار و احساس واقعی با محتوا ارتباط برقرار کند.
  4. فرصت‌های خلاقانه: این روش فرصت‌هایی را برای کشف تکنیک‌های تازه و خلاقانه در ارائه کارهای تبلیغاتی و آموزشی و… ارائه می‌دهد.

به علت کیفیت بالای فیلم‌های ۳۶۰ درجه با کیفیت ۸K، معمولاً از تجهیزات پیشرفته‌ای برای فیلمبرداری و ویرایش آن‌ها استفاده می‌شود.

تور مجازی مجتمع آزمایشگاهی ایمنی و سنجش آلایندگی خودروی شرکت بازرسی کیفیت و استاندارد ایران isqi
isqi.co.ir

به‌اشتراک بگذارید