ششمین همایش ملی مدیریت آلودگی هوا و صدا در روزهای ۳ و ۴ بهمن ماه ۱۳۹۶، در مرکز همایش‌های صدا و سیما و به صورت مشترک توسط شرکت کنترل کیفیت هوا(شهرداری تهران)، دانشگاه صنعتی شریف و انجمن علمی هوای پاک ایران برگزار شد.
علاوه بر ارایه آخرین یافته‌های محققین در زمینه آلودگی هوا و صدا در قالب ارایه مقالات، کارگاه‌های آموزشی متنوع و تخصصی، رویداد مهم کلان‌شهرهای درگیر آلودگی هوا با شرکت شهرهای پاریس، برلین، میلان، روتردام، رویداد انجمن فیلترسازان اروپایی برای حذف دود دیزل از ناوگان شهری و رویداد سازمان همکاری‌های بین‌المللی ژاپن (جایکا) در خصوص معرفی پروژه‌ ۴ ساله‌ای که از پاییز ۱۳۹۶ توسط جایکا در تهران و برای کمک به حل معضل آلودگی هوا شروع شده است، از مهمترین برنامه‌های همایش ششم است. در این همایش بالغ بر بیست کارشناس برجسته جهانی از کشورهای ژاپن، آلمان، هلند، فرانسه، سوئیس و ایتالیا به ارایه تجربیات ارزنده خود در زمینه کاهش آلودگی هوا و در رویدادهای متنوع همایش می‌پردازند.
همایش ششم نقطه عطفی برای شروع فعالیت‌های مشابه در سایر کلان‌شهرهای درگیر مسأله آلودگی هوا در کشور است. تنوع برنامه‌ها و امکان تعامل مستقیم با کارشناسان داخلی و خارجی فرصتی منحصر بفرد را در اختیار فعالان این عرصه قرار می‌دهد.
وبسایت همایش: aqm.sharif.ir

تور مجازی و بازدید مجازی از ششمین همایش ملی مدیریت آلودگی هوا وصدا که در تاریخ ۳ و ۴ بهمن ماه سال ۹۶ در مرکز همایش های بین المللی صدا و سیما برگزار گردید.
تور مجازی  نمایشگاه ،سمینار ، کنفرانس ، کارگاه های آموزشی و همایش ها ملی و بین المللی

به‌اشتراک بگذارید