شرکت KWC ایران نماینده رسمی و تنها تولیدکننده شیرآلات تحت لیسانس KWC سوئیس در ایران و خاورمیانه است. این شرکت با هدف افزایش فرهنگ مصرف آب و بهبود استاندارد ملی شیرآلات، در سال ۱۳۶۳ در شهر صنعتی کاوه تاسیس شد و در سال ۱۳۸۰ به بهره برداری رسید. شرکت KWC ایران با استفاده از تکنولوژی پیشرفته و مطابق با نمونه های خارجی، شیرآلات ساختمانی، بهداشتی، چشمی، توکار، رنگی، ترموستاتیک و الکترونیکی را تولید و عرضه می کند.

تور مجازی خط تولید کارخانه شیرآلات کی دبیلو سی kwc با استفاده از فیلم برداری ۳۶۰ درجه که در نمایشگاه صنعت ساختمان که با استفاده از عینک های واقعیت مجازی به نمایش در آمده است.

استفاده از عینک های واقعیت مجازی VR نتیجه همکاری استودیو امید ۳۶۰ و مجموعه دات لاین

از مزایای تور مجازی برای نمایش خط تولید یک کارخانه موارد زیر می تواند باشد.

  • تور مجازی یک تجربه جذاب و تعاملی است که باعث میشود کاربران با محیط شما آشنا شوند و به محصولات و خدمات شما علاقه مند شوند.
  • تور مجازی به شما این امکان را می دهد که جزئیات خط تولید خود را به صورت واضح و با کیفیت بالا به نمایش بگذارید.
  • تور مجازی باعث میشود که خط تولید شما در هر زمان و مکان قابل دسترسی باشد. همچنین شما میتوانید بخشهایی از خط تولید را که برای عموم قابل بازدید نیستند، نشان دهید.
  • تور مجازی میتواند در آموزش کارکنان، همکاران و مشتریان شما نقش مفیدی داشته باشد. با استفاده از تور مجازی، شما می توانید آنها را با فرآیندهای خط تولید آشنا کنید و ریسکهای احتمالی را کاهش دهید.
تور مجازی کارخانه kwc کی دبیلو سی
کی دبیلو سی

به‌اشتراک بگذارید