به دنبال یک عکاس 360 هستید؟ استخدام عکاس گوگل

آیا شما به دنبال یک عکاس 360 برای ایجاد یک تور مجازی از کسب و کار خود هستید؟ 
ما در طی 8 سال گذشته (از سال 1390) به صورت حرفه ای عکاسی 360 و ساخت تور مجازی را انجام داده ایم.

طی این سالها برای کسب و کار های مختلف و رویداد های گوناگون مانند هتل ها و رستوران ها و کافی شاپ ها و شرکتهای واقع در نمایشگاه بین المللی و همایش های ملی و بین المللی و کلینیک های پزشکی و دندانپزشکی و موزه ها و املاک عکاسی تورمجازی کرده ایم.

از بهترین تجهیزات برای ایجاد تورهای مجازی با کیفیت بالا و عکاسی سه بعدی و واقعیت مجازی استفاده می کنیم که واقعا فضاهای منحصر به فرد را به بهترین شکل نمایش می دهد که گویای جمله معروفی هست که می‌گوید “یک تصویر خوب به اندازه هزاران کلمه حرف برای گفتن دارد“

همچنین توانایی تصویربرداری ویدیوی 360 درجه با کیفیت 5.7k نیز برای نمایش همه جانبه رویداد و نیاز های شما را تجربه کرده ایم.

ساخت تور مجازی توسط عکاس مورد اعتماد گوگل

موفق به کسب گواهینامه گوگل به منظور عکاسی 360 و ساخت تور مجازی گوگل با عنوان عکاس مورد اعتماد گوگل استریت ویو و و عکاس مستر گوگل مپ و راهنمای محلی سطح 7 گوگل شده ایم که میتوانیم تور 360 کسب و کار شما را در گوگل مپ به نمایش بزاریم تا توسط  میلیون ها مشتری در حال جستجو در گوگل و گوگل مپ دیده شوید.
و همچنین به عنوان استاد عکاس (بالاترین درجه کیفی ) در سایت 360 سیتیز (بزرگترین جامعه عکاسان پانورامای 360 در جهان) انتخاب شدیم. ( در سال 99 از 106 عکاس ایرانی عضو این سایت تنها 2 نفر این نشان را دارند)

از صفحه تماس با ما می توانید برای استخدام عکاس گوگل و پرسش سوالات خود یا تماس جهت سفارس عکاسی تور مجازی استفاده نمایید.

با اشتراک گذاری این محتوا حس خوبت را گسترش بده
✆ امید جعفرنژاد 09353838467
رفتن به نوار ابزار