آیا شما به دنبال یک عکاس ۳۶۰ برای ایجاد یک تور مجازی از کسب و کار خود هستید؟ 
ما در طی ۱۰ سال گذشته (از سال ۱۳۹۰) به صورت حرفه ای عکاسی ۳۶۰ و ساخت تور مجازی را انجام داده ایم.

طی این سالها برای کسب و کار های مختلف و رویداد های گوناگون مانند هتل ها و رستوران ها و کافی شاپ ها و شرکتهای واقع در نمایشگاه بین المللی و همایش های ملی و بین المللی و کلینیک های پزشکی و دندانپزشکی و موزه ها و املاک عکاسی تورمجازی کرده ایم.

از بهترین تجهیزات برای ایجاد تورهای مجازی با کیفیت بالا و عکاسی سه بعدی و واقعیت مجازی استفاده می کنیم که واقعا فضاهای منحصر به فرد را به بهترین شکل نمایش می دهد که گویای جمله معروفی هست که می‌گوید “یک تصویر خوب به اندازه هزاران کلمه حرف برای گفتن دارد“

همچنین توانایی تصویربرداری ویدیوی ۳۶۰ درجه با کیفیت ۵.۷k نیز برای نمایش همه جانبه رویداد و نیاز های شما را تجربه کرده ایم.

ساخت تور مجازی توسط عکاس مورد اعتماد گوگل

موفق به کسب گواهینامه گوگل به منظور عکاسی ۳۶۰ و ساخت تور مجازی گوگل با عنوان عکاس مورد اعتماد گوگل استریت ویو و و عکاس مستر گوگل مپ و راهنمای محلی سطح ۷ گوگل شده ایم که میتوانیم تور ۳۶۰ کسب و کار شما را در گوگل مپ به نمایش بزاریم تا توسط  میلیون ها مشتری در حال جستجو در گوگل و گوگل مپ دیده شوید.
و همچنین به عنوان استاد عکاس (بالاترین درجه کیفی ) در سایت ۳۶۰ سیتیز (بزرگترین جامعه عکاسان پانورامای ۳۶۰ در جهان) انتخاب شدیم. ( در سال ۹۹ از ۱۰۶ عکاس ایرانی عضو این سایت تنها ۲ نفر این نشان را دارند)

از صفحه تماس با ما می توانید برای استخدام عکاس گوگل و پرسش سوالات خود یا تماس جهت سفارس عکاسی تور مجازی استفاده نمایید.

به‌اشتراک بگذارید