تور مجازی جدیدترین متد سئو در ۲۰۲۴ است که با آن می‌توانید زمان حضور کاربر در سایت را حداقل تا ۳ برابر افزایش دهید.

چگونه تور مجازی سئو شما را منقلب میکند؟

با تورهای مجازی، بدون نیاز به سفر، دنیا را در 360 درجه تجربه کنید! افزایش دسترسی، تجربه غنی‌تر، تعامل بیشتر، و مزایای بی‌شمار دیگر.

در دنیای پرمشغله امروز، زمان و هزینه از اهمیت بالایی برخوردارند. تورهای مجازی با ارائه تجربه‌ای غنی و تعاملی، راه حلی نوآورانه برای غلبه بر محدودیت‌های زمانی و مکانی ارائه می‌کنند.

 • شما هر چقدر که بتوانید کاربر را در سایت خود نگه دارید، یک سیگنال قوی به الگوریتم‌های گوگل ارسال می‌کنید که سایت شما برای مخاطب جذاب بوده است.

 • تور مجازی یک سبکی از محتوا است که کاربر همه جا آن را نمی‌بیند و وقتی این محتوای را در سایت شما مشاهده می‌کند جذابیت خاصی برایش دارد و همین باعث صرف زمان بیشتر او در سایت شما می‌شود.

 • این‌ها دلایلی هستند که باعث می‌شود گوگل آن صفحه از سایت شما را که تور مجازی در آن قرار دارد را نسبت به رقبا بالاتر بیاورد و شما را به صفحه اول گوگل انتقال دهد.

 • شما با تور مجازی می‌توانید کاربران را بین ۵ تا ۱۰ دقیقه در سایت خود نگهداری کنید.

 • برای نگهداری ۵ تا ۱۰ دقیقه مخاطب در سایت، شما باید بین ۵ تا ۱۰ مقاله یونیک و سئو شده در سایت تولید کنید. اما فقط با یک محتوای تور مجازی از کار خود می‌توانید با صرف زمان و هزینه کمتری این کار را انجام دهید.

 • پس نتیجه این می‌شود شما با قرار دادن تور مجازی در سایت خود هزینه کمتری بابت تولید محتوا و سئو سالانه خود پرداخت می‌کنید.

سئو کار هستید؟

فرض کنید برای یک کارفرما پروژه سئو را پیش می‌برید و به او تور مجازی را پیشنهاد می‌کنید و با اجرای آن باعث می‌شود آن صفحه از سایت کارفرما به صفحه اول گوگل بیاید. این یک دستاورد و رزومه قوی برای شما محسوب می‌شود و حالا می‌توانید با استفاده از این دستاورد پروژه‌های سئو بعدی را با قیمت بهتری از کارفرماهای بزرگتری دریافت کنید.

صاحب وب‌سایت هستید؟

فرض کنید همین امروز پروژه تور مجازی را در سایت خود اجرا می‌کنید و باعث می‌شود گوگل سایت شما را به صفحه اول بیاورد، بازدید مخاطب‌ها از سایت شما به شکل اعجاب‌انگیزی بالا میرود و همین باعث فروش و درآمد بیشتر شما می‌شود. شما می‌‌توانید کسب و کار خود را با این روش به موفقیت برسانید. پس همین حالا اقدام کنید و جهت مشاوره رایگان روی لینک زیر کلیک کنید.

ترس از ناشناخته‌ها (ترس مشتریان را از بین ببرید)

 • در کسب و کار هر چقدر بتوانید ترس مشتریان را از هر جنبه‌ای کاهش دهید شما به فروش نزدیک‌تر می‌شوید.

 •  اگر کسب و کاری دارید که می‌خواهید از طریق سایت، مشتری حضور جذب کنید بهترین گزینه برای این کار استفاده از تور مجازی محل کارتان در وبسایت است.

 • چون انسان‌ها ذاتا از مکان‌هایی که برایشان ناشناخته است ترس دارند و دوری ‌می‌کنند. شما می‌توانید با قرار دادن یک تور مجازی از محل کارتان در وبسایت این ترس را از مشتریان دور کنید و مشتری بیشتری جذب کنید.

چه چیزهایی از دست می‌دهید؟

اجاره عینک سه بعدی واقعیت مجازی

اگر از این تور مجازی استفاده نکنید، به زودی رقبایتان از آن استفاده می‌کنند و سهم شما از بازار کاهش پیدا می‌کند.

گردشگری مجازی جاذبه های ایران با عینک vr

با بحث داغ شدن واقعیت مجازی و متا، تور مجازی در بحث سئو در حال تبدیل شدن به یک ترند جهانی است و به زودی اکثر کسب و کارها به سمت آن هجوم می آورند. اگر امروز زودتر از دیگران این کار را نکنید در آینده مجبور هستید با مبالغ خیلی سنگین‌تری این کار را انجام دهید.

بالابردن ارزش در مقابل قیمت

بعد از تهیه تور مجازی شما باید آن را از لحاظ فنی رو سایت خود پیاده سازی کنید که می‌تواند هزینه‌ای نزدیک به ۲ میلیون برای شما داشته باشد اما خوشبختانه ما تیم فنی داریم که می‌توانیم این کار را به رایگان برای شما انجام دهیم.

این پاداش فقط برای 50 نفر اول است

میدانیم که سئو کردن محتوا در سایت چقدر سخت، فنی، زمان‌بر و هزینه بردار است. ما شما را درک می‌کنیم و به همین منظور قصد داریم شما را به راحتی و بدون دردسرهای محتوا و سئو به صفحه اول گوگل بیاوریم.

شمارا درک میکنیم

مراحل اجرای تور

 • مرحله اولمشاوره تلفنی رایگان

 • مرحله دومبرآورد هزینه پروژه و عقد قرارداد

 • مرحله سومانجام پروژه

 • مرحله آخرپیاده سازی رایگان در سایت شما

نمونه تور مجازی

به‌اشتراک بگذارید