عکاسی 360 درجه از اشیا و محصولات ( 3d سه بعدی ابجکت )

شاید تا به حال از خودتان پرسیده باشید که آیا می شود زمانی که میخواهید یک کالا را از یک فروشگاه یا سایت اینترنتی خرید می کنید ، کامل ببینید.
این خواسته با استفاده از عکاسی ۳۶۰ درجه از اشیاء کاملا قابل اجراست.
عکاسی 360 کالا تلفیقی از هنر و تکنولوژی محسوب می شود به طوری که حس خرید در دنیای واقعی را به هنگام خرید در دنیای مجازی به مشتریان شما منتقل می نماید. از مهمترین ویژگی های آن مشاهده دقیق جزئیات محصول از همه زوایای آن است به طوری که با امکان بزرگنمایی کالا مشتری می تواند جزئیات، کیفیت و حتی جنس محصول را حس کند و قدرت انتخاب بیشتری به مشتری بدهد.
عکاسی 360 درجه محصول، در کنار عکاسی صنعتی و تبلیغاتی روشی نوین برای نمایش بهتر محصولات در سایت های مرتبط با معرفی کالا و یا فروشگاه های آنلاین می باشد. در این روش مخاطب می تواند قبل از خرید محصولات، نگاه دقیق تری به انتخاب خود داشته باشد. لازم به ذکر است که این روش نمایش محصول در بسیاری از سایت های معتبر مانند دیجیکالا متدوال شده است.

عکاسی 360 ابجکت محصول
عکاسی 360 ابجکت محصول

ویژگی های عکاسی 360 درجه محصول

  • ابلیت چرخش و مشاهده تمام زوایا کلا و اشیا به صورت 360 درجه
  • قابلیت زوم و مشاهده جزییات
  • قابلیت اضافه کردن متن به صورت لایه بندی
  • نمایش محصول در زوایای عمومی مختلف
  • نمایش باز و بسته شدن درب و ویژگی های حرکتی محصول


اگر شما صاحب یک فروشگاه اینترنتی هستید یا اگر هر کسب و کار دیگری دارید که در آن می توانید از عکس های ۳۶۰ درجه استفاده کنید استودیو امید 360 آماده همکاری و مشاوره جهت عکاسی از محصولات شما را خواهد داشت.

عکس سه بعدی محصول دوربین نیکون D750

مشاوره و تماس 09353838467